Premier Group

Dodano dnia: 2017-12-29
Opis:

W przypadku, gdy chcemy zainwestować w takie akcesoria promocyjne, jak kubki reklamowe z logo naszej firmy, nie będzie lepszego wyboru niż nawiązanie współpracy z poznańskim przedsiębiorstwem Premier Group. Jest to jeden ze sprawniej funkcjonujących podmiotów w branży produkcji i dystrybucji artykułów reklamowych, wykonanych z porcelany i szkła.

Jeżeli nie mamy sprecyzowanej wizji końcowego produktu, możemy liczyć na fachowe i w pełni profesjonalne porady specjalistów z Premier Group. Firma wykorzystuje do zdobienia kubków promocyjnych z logo danego klienta wyłącznie nowoczesne metody, które są bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Wszystkie niezbędne informacje dla potencjalnych klientów, przykłady wykonanych zleceń, cennik, jak również dane kontaktowe do pracowników Premier Group możemy szybko znaleźć za pośrednictwem internetu, na stronie firmy: premiergroup.pl.
WWW: http://premiergroup.pl/

Adres: Kopanina 28, 60-105

Miasto: Poznań

Tel: 730738988


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Komentarz opublikowany przez: Izabela Wiśniewska
Dodany: 2018-04-11 15:39:46

Fajne kubki reklamowe z logo naszej szkoły zamówiliśmy właśnie na targi edukacyjne i mieliśmy ich przygotowane z 50 dla uczniów, którzy jak najwięcej z nami dyskutowali.

Ocena: 4


w pobliżu