Meritum Centrum Medyczne

Dodano dnia: 2017-11-15
Opis:

Kiedy dziewczyna staje się kobietą, zaczyna dokładnie poznawać swoje ciało. Dopiero wtedy dostrzega wszystkie procesy zachodzące w jej organizmie. Niestety zdarzają się sytuacje, że rozwój organów i narządów płciowych nie przebiega prawidłowo i wymagana jest ingerencja chirurgiczna. Jednym z lepszych miejsc na zabiegi plastyczne jest Meritum Centrum Medyczne, specjalizujące się w dynamicznie rozwijających się dziedzinach współczesnej ginekologii.

Jedną z dziedzin medycyny estetycznej jest labioplastyka, czyli najprościej mówiąc plastyka warg sromowych. Do zabiegu kwalifikowane są panie mające przerośnięte, zbyt małe lub niesymetryczne wargi sromowe, a także kobiety mające zniekształcone krocze po wypadku lub porodzie naturalnym. Przeprowadzenie zabiegu pozwoli kobiecie odzyskać pewność siebie oraz pełen komfort i radość z życia intymnego.
WWW: https://www.chirurgia-plastyczna.eu/

Adres: Mikołaja Kopernika 28, 72-400

Miasto: Kamień Pomorski

Tel: +48 91 382 35 60


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Komentarz opublikowany przez: nedipiod
Dodany: 2018-07-12 11:29:14

Uważam, że dobrze przeprowadzona lambioplastyka, może pomóc uwolnić się od kompleksów, ale również poprawić jakość pożycia intymnego. Warto również udać się do takiej placówki, która dysponuje odpowiednim zapleczem sprzętowym i kadrą.

Ocena: 4


w pobliżu