FORMEDIS Sp. z.o.o. sp.k.

Dodano dnia: 2018-01-30
Opis:

Choć od lat mówi się o tym, że polski system opieki zdrowotnej jest niedofinansowany i nie da się tego zmienić bez wprowadzenia częściowej odpłatności przynajmniej za niektóre usługi medyczne, to jest kilka rzeczy, które szpitale i inne zakłady opieki medycznej mogą wprowadzić już dziś, aby zwiększyć swoją konkurencyjność na runku usług medycznych.

Firma Formedis bardzo dobrze zna rynek usług medycznych w Polsce, gdyż działa w branży już od ponad 20 lat, skutecznie pomagając w opracowywaniu programów naprawczych dla szpitali i innych placówek z sektora medycznego.

Firma pomogła już wielu placówkom zarówno tym publicznym, jak i niepublicznym nie tylko w restrukturyzacji zadłużenia, ale i pozyskaniu inwestora, czy też w opracowaniu planu rozwoju placówki na najbliższe lata.

Wchodząc na firmową stronę internetową formedis.pl, dowiesz się, że firma realizowała, m.in. audyt działalności Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy wraz z opracowaniem programu naprawczego, czy też wyceniła wartość spółki medycznej Clinical Consulting.
WWW: http://formedis.pl/

Adres: 28 czerwca 1956 roku 406, 61-441

Miasto: Poznań

Tel: 61 673 53 59


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


w pobliżu