DCP Badania

Dodano dnia: 2018-01-07
Opis:

Rozpoczynając przygodę z uzyskaniem prawa jazdy, musimy liczyć się z tym, że będziemy musieli wykonać szereg badań. Jest to o tyle istotne, że dzięki temu mamy pewność, czy nasz stan zdrowia nie będzie odbiegał od normy i czy będziemy mogli bezpiecznie prowadzić auto. W każdym województwie znajduje się wiele ośrodków, które wykonują specjalistyczne badania. Jedną z takich placówek jest Dolnośląskie Centrum Psychoterapii wykonujące badania psychotechniczne.

Niezwykle ważną kwestią jest świadome przygotowanie się do badań - osoba zgłaszająca się powinna być przede wszystkim zdrowa i wypoczęta. Badania psychologiczne kierowców we Wrocławiu przeznaczone są głównie dla osób, które ubiegają się o uzyskanie prawa jazdy między innymi w kategoriach C, D i E. Doświadczony personel gwarantuje pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Po przeprowadzeniu badania osoba zainteresowana uzyskuje informację na temat uzyskanego wyniku.
WWW: http://badaniapsychotechniczne.pl/

Adres: Dyrekcyjna 37, 50-528

Miasto: Wrocław

Tel: +48 71 332 36 70


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Komentarz opublikowany przez: Oskard
Dodany: 2018-06-07 14:45:27

Badania psychologiczne kierowców jakie przeprowadza firma - DCP Badania - zostały wykonane należycie. Pełen profesjonalizm.

Ocena: 4


w pobliżu